Algirin 500 mg tablety ulevují od bolesti, snižují horečku a mají protizánětlivý účinek. Přípravek Algirin 500mg obsahuje kyselinu acetylsalicylovou a je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zubů, svalů a kloubů, menstruační bolest. Přípravek dále snižuje horečku a potlačuje zánět. Tablety Algirin mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let.
Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety v jedné dávce. V případě potřeby lze tablety užívat 3-4x denně v rozmezí 4-8 hodin, maximálně 8 tablet denně. Neužívejte nalačno. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3-5 dní.
Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg v jedné tabletě.
Dalšími složkami jsou kukuřičný škrob a prášková celulóza.
Tablety užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepožívejte alkohol během užívání přípravku Algirin.
LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.
Co je srovnávací košík
Vyzkoušejte náš virtuální srovnávací košík. Jednoduše si porovnáte cenu celého nákupu. Zboží si do košíku postupně přidejte a pak se do něj podívejte. Jednoduše si srovnáte, kolik Vás celý nákup bude v jednotlivých lékárnách stát i s porovnáním dopravy.
skladem
Copyright© 2025, Nakupléky.cz všechna práva vyhrazena.
Vždy čtěte pečlivě příbalovou informaci. Jakékoliv použití léčivého přípravku konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Informace na těchto stránkách neslouží ke stanovení diagnózy nebo léčebného postupu. Všechny informace o jednotlivých lécích jsou převzaty z databází prodejců. Nakupléky.cz nenese žádnou odpovědnost za správnost takových informací. Na těchto stránkách není realizován přímý nákup. V případě zájmu o koupi produktu bude uživatel vždy přesměrován do internetového obchodu vybraného prodejce.