Dr.Max Parapyrex Combi 500 mg/65 mg 30 tablet od 59 Kč | Nakupléky.cz
Dr.Max Parapyrex Combi 500 mg/65 mg 30 tablet porovnání ceny

Dr.Max Parapyrex Combi 500 mg/65 mg 30 tablet

Parapyrex Combi působí proti bolesti a horečce. Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek. Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický (protibolestivý) účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Parapyrex Combi je také vhodný ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolest svalů, kloubů a bolest v krku, a snižuje horečku. Parapyrex Combi nedráždí žaludek. Tablety Parapyrex Combi mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety až 4x denně dle potřeby v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Jedna tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, dvě tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Neužívejte více než 8 tablet během 24 hodin.

Dospívající od 12 do 15 let užívají 1 tabletu až 3x denně dle potřeby s časovým odstupem mezi dávkami nejméně 6 hodin. Neužívejte více než 3 tablety během 24 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon K25, sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulosa, bezvodý koloidní oxid křemičitý, magnesium-stearát.

Upozornění:

Neužívejte s jinými přípravky obsahujícími paracetamol. Během užívání tohoto přípravku se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

59.059.01

Cena od

59 Kč

nalezeno v 1 obchodě

Co je srovnávací košík
Vyzkoušejte náš virtuální srovnávací košík. Jednoduše si porovnáte cenu celého nákupu. Zboží si do košíku postupně přidejte a pak se do něj podívejte. Jednoduše si srovnáte, kolik Vás celý nákup bude v jednotlivých lékárnách stát i s porovnáním dopravy.

srovnavac
Dr. Max

nedostupné

doručení od 19 Kč

Od 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA pro jednorázový nákup, od 399 Kč DOPRAVA ZDARMA pro přihlášené.

Ceny nezahrnují případné další slevy na základě věrnostních programů konkrétních obchodů.

Copyright© 2025, Nakupléky.cz všechna práva vyhrazena.

Vždy čtěte pečlivě příbalovou informaci. Jakékoliv použití léčivého přípravku konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Informace na těchto stránkách neslouží ke stanovení diagnózy nebo léčebného postupu. Všechny informace o jednotlivých lécích jsou převzaty z databází prodejců. Nakupléky.cz nenese žádnou odpovědnost za správnost takových informací. Na těchto stránkách není realizován přímý nákup. V případě zájmu o koupi produktu bude uživatel vždy přesměrován do internetového obchodu vybraného prodejce.

0
srovnavac