Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet od 159 Kč | Nakupléky.cz
Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet porovnání ceny

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku.

Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.:

  • Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,
  • Bolest zubů,
  • Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí),
  • Menstruační bolest,
  • Snižuje horečku.

Potahované tablety Ibuprofen Dr.Max 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Jak se přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin. Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách. Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

159.0159.01

Cena od

159 Kč

nalezeno v 1 obchodě

Co je srovnávací košík
Vyzkoušejte náš virtuální srovnávací košík. Jednoduše si porovnáte cenu celého nákupu. Zboží si do košíku postupně přidejte a pak se do něj podívejte. Jednoduše si srovnáte, kolik Vás celý nákup bude v jednotlivých lékárnách stát i s porovnáním dopravy.

srovnavac
Dr. Max

nedostupné

doručení od 19 Kč

Od 1 500,- Kč DOPRAVA ZDARMA pro jednorázový nákup, od 399 Kč DOPRAVA ZDARMA pro přihlášené.

Ceny nezahrnují případné další slevy na základě věrnostních programů konkrétních obchodů.

Copyright© 2026, Nakupléky.cz všechna práva vyhrazena.

Vždy čtěte pečlivě příbalovou informaci. Jakékoliv použití léčivého přípravku konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Informace na těchto stránkách neslouží ke stanovení diagnózy nebo léčebného postupu. Všechny informace o jednotlivých lécích jsou převzaty z databází prodejců. Nakupléky.cz nenese žádnou odpovědnost za správnost takových informací. Na těchto stránkách není realizován přímý nákup. V případě zájmu o koupi produktu bude uživatel vždy přesměrován do internetového obchodu vybraného prodejce.

0
srovnavac