
Panadol je lék obsahující paracetamol, léčivou látku tlumící bolest a horečku. Panadol 500 mg tablety:Přináší úlevu při bolesti mírné až střední intenzity, např. při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Přináší též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku, a snižuje horečku.Vstřebávají se rychleji než standardní paracetamolové tablety, léčivá látka se uvolňuje již 5 minut po požití. Nedráždí žaludek, nezpůsobuje krvácení a mohou jej užívat i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a osoby, které nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou.Vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.Pouze po poradě s lékařem se přípravek může užívat k potlačení bolesti při některých revmatických onemocněních např. artróze (degenerativní kloubní onemocnění) a neuralgii (bolest pociťovaná v průběhu nervu).Balení obsahuje 24 tablet.
Co je srovnávací košík
Vyzkoušejte náš virtuální srovnávací košík. Jednoduše si porovnáte cenu celého nákupu. Zboží si do košíku postupně přidejte a pak se do něj podívejte. Jednoduše si srovnáte, kolik Vás celý nákup bude v jednotlivých lékárnách stát i s porovnáním dopravy.
skladem
skladem
skladem
skladem
skladem
Copyright© 2026, Nakupléky.cz všechna práva vyhrazena.
Vždy čtěte pečlivě příbalovou informaci. Jakékoliv použití léčivého přípravku konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Informace na těchto stránkách neslouží ke stanovení diagnózy nebo léčebného postupu. Všechny informace o jednotlivých lécích jsou převzaty z databází prodejců. Nakupléky.cz nenese žádnou odpovědnost za správnost takových informací. Na těchto stránkách není realizován přímý nákup. V případě zájmu o koupi produktu bude uživatel vždy přesměrován do internetového obchodu vybraného prodejce.